Najčastejšie otázky zákazníkov


1. Sú uvedené rozmery vnútorné?
Uvedené rozmery garáže sú uvedené vonkajšie,kde je tolerancia vždy niekolko centimetrov, vzhladom ktomu že garáže sú skrutkované z dielcov je, skutočná veľkosť sa môže mierne líšiť o veľkosti objednanej garáže.Tento rozdiel je minimálny.

2. Ako pripraviť terén pod garáž?
Terén musí byť vyrovnaný a spevnený. Doporučená je betónová platňa väčšia o cca 20cm z každej strany. Alternatívne môžu byť použité betónové kocky rozmeru 40x40 alebo 50x50cm (napr. Dlažobné kocky) Viac o príprave podkladu na strane: Príprava podkladu

3. Či a kedy je zákazník informovaný o termíne montáže?
Termín dodania a montáže je každému zákazníkovi oznámený minimálne 3-4 dni vopred a ešte raz je skontrolovaná objednávka, či je všetko správne.

4. Je potrebné stavebné povolenie na garáž?
O potrebe stavebného povolenia je potrebné sa informovať na miestnom obecnom prípadne stavebnom úrade.

5. Je na garáž záruka?
Na železné konštrucie garážíi je poskytnutá záruka 1 rok odo dňa montáže, čoho potvrdením je aj doklad o zaplatení tovaru.Záruka sa neposkytuje na garáže ktoré si zákazník montuje sám.

6. Platí sa niejaká záloha za garáž??
Záloha sa neplatí za typové garáže,ak ide o individuálnu zákaznku podľa zadaní zákazníka, firma požaduje zálohu vo výške minimálne 30-40% z celkovej ceny objednávky. Platba zálohy sa realizuje platbou na účet na základe vystavenej predfaktúry

7. Ako je možné objednať garáž?
Garáž možno objednať:
- Telefonicky
- Mailom
- Faxom
- Osobne u predajcu

8. Je potrebný elektrický zdroj pri montáži?
Naši montážnici maju vybavené vozidlá s agregátmi el.prúdu, z vašej strany nie je potrebný el.zdroj.

9. Je konštrukcia pozinkovaná?
Konštrukcia v štandarde nie je pozinkovaná, ja malovaná základnou farbou. Každý zákazník po montáži je povinný si natrieť konštrukciu vrchou farbou. Za príplatok je možné konštrukciu vyrobiť z pozinkovaných profilou kde sú miesta zvaru opatrené vrchnou pozinkovanou farbou.

10. Aká je inštalácia garážovej brány do tehli?
Montáž brány sa realizuje do vopred pripraveného otvoru zákazníkom. Následne sa brána upevní pomocou skrutiek a hmoždiniek k stene a následne zapení PUR penou. Montáž brány nezahrňa demontáž starej brány, to si realizuje zákazník na vlastné náklady.

11. Akým spôsobom je potvrdenie objednávky?
Každá objednávka je potvrdená 3-4 dni pred dodaním. Všetký potrebné detaili objednávky sú potvrdené v telefonickom rozhovore.Po potvrdení je objednávka zaslaná do výroby.

12. Ako správne zakreslit otváranie dverí?
Stanovenie otvárania dverí je tak že stojíte pred garážou – bránou. Keď sú pánty na ľavej strane sú dvere ľavé a keď na pravej strane tak pravé. Toto pravidlo sa vzťahuje jak na dvere otváracie von aj dnu.

13. Aké sú použité nity pri garážach s akrylovím plechom?
Plechy na garážach sú prichitené ku konštrukcii pomocou hliníkových nitov, sú pevnejšie ako farebné nity. Ochranú fóliu na akrylovom plechu si každý zákazník dá dole z plechu na vlastné náklady

Košik
produkty: 0
hodnota: 0 €
zľava: 0 €
spolu: 0 €
prejdi do pokladne
% Zľavnene kody
Napiš zľavový kod

 

Kontakt

  • 0 915 175 410
  • +421 951 178 409
  • h dot kostempski at gmail dot com

Formular kontaktov

Meno a Priezvisko
Telefon
E-mail
Poštove smerove čislo
Mesto
Okres
Sprava
Odpovedˇ v priebehu 24 hodin.
Wšetkz kolonky musia byť vypisane.

Kalkulator cien

Prezentacia firmy

Kliknij a pozri film


 

Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContactUp
Adres: https://konstal-garaze.sk/najcastejsie-otazky-zakaznikov.html